SAVJETOVANJE S JAVNOŠĆU

Člankom 11. Zakona o pravu na pristup informacijama određena je obveza provođenja savjetovanja s javnošću pri donošenju zakona i podzakonskih propisa odnosno općih akata kojima se utječe na interese građana i pravnih osoba.

Datum objave: 26.6.2017.
IZVJEŠĆE O PROVEDENOM SAVJETOVANJU
SA ZAINTERESIRANOM JAVNOŠĆU

Datum objave: 22.5.2017.

Otvaranje javnog savjetovanja

Nacrt Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave

Svu zainteresiranu javnost pozivamo na sudjelovanje u javnom savjetovanju u postupku donošenja Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave.
Savjetovanju možete pristupiti popunjavanjem obrasca iz privitka ove obavijesti i njegovim upućivanjem na naznačenu elektroničku adresu u roku od 30 dana od objave ove obavijesti.
Javno savjetovanje traje od 22. svibnja 2017. godine do, uključujući i, 21. lipnja 2017. godine.
Nacrt Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave dostupan je na poveznici niže.
Postupku donošenja novog općeg akta - Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave - pristupa se radi ispunjena obveze propisane Zakonom o javnoj nabavi ("Narodne novine", broj 120/16)
Po okončanju javnog savjetovanja, u skladu sa odredbama Zakona o pravu na pristup informacijama, sva zaprimljena očitovanja bit će objedinjena i javno objavljena.

PRILOŽENI DOKUMENTI:

. Nacrt Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave