OBRASCI ZA RODITELJE
 Poštovani roditelji!
Ovdje možete preuzeti obrasce koje možete poslati elektronskom poštom na e-mail adresu Škole:
ured@os-donja-dubrava.skole.hr  ili ih osobno dostavite u tajništvo Škole.
Napomena: Opravdanost izostanka s nastave zbog zdravstvenih razloga u trajanju duljem od tri radna dana uzastopno dokazuje se liječničkom potvrdom.

ISPRIČNICA

Napomena: Roditelj može, više puta godišnje, opravdati izostanak svoga djeteta u trajanju do tri radna dana, a za koje nije pravodobno podnesen zahtjev za odobrenjem.

ZAHTJEV RAZREDNIKU ZA IZOSTANAK UČENIKA S NASTAVE DO 3 RADNA DANA

Napomena: Izostanak s nastave, u slučaju pravodobnog zahtjeva roditelja, može odobriti razrednik za izostanak do tri (pojedinačna ili uzastopna) radna dana. Pisani zahtjev razredniku podnosi se najkasnije jedan dan prije izostanka.

ZAHTJEV RAVNATELJU ZA IZOSTANAK UČENIKA S NASTAVE DO 7 RADNIH DANA

Napomena: Izostanak s nastave, u slučaju pravodobnog zahtjeva roditelja, može odobriti ravnatelj za izostanak do sedam (uzastopnih) radnih dana. Pisani zahtjev ravnatelju podnosi se najkasnije tri dana prije izostanka.

ZAHTJEV UČITELJSKOM VIJEĆU ZA IZOSTANAK UČENIKA S NASTAVE DO 15 RADNIH DANA

Napomena: Izostanak s nastave, u slučaju pravodobnog zahtjeva roditelja, može odobriti Učiteljsko vijeće za izostanak do petnaest (uzastopnih) radnih dana.Pisani zahtjev Učiteljskom vijeću podnosi se najkasnije osam dana prije izostanka.

UPISNICA U OSNOVNU ŠKOLU

ZAHTJEV ZA UPIS S DRUGOG UPISNOG PODRUČJA U OŠ DONJA  DUBRAVA