Razveselimo potrebite

Autor: Mihaela Martinčić, 16. 12. 2011.

I ove školske godine uključili smo se u humanitarnu akciju Hrvatskog Caritasa „Za 1000 radosti“. Kupnjom straničnika po promotivnoj cijeni od 5 kn otvarate svoje srce za druge. Straničnici nose  poruke „OTVORI VRATA SRCA!“ i aktualiziraju „otvorenost srca za druge“: Kada otvoriš srce, iznenadiš se koliko ljudi u njega stane, Kada otvoriš oči, vidiš sjaj u očima drugih, Kada otvoriš ruke, uvijek ti netko padne u zagrljaj, Kada otvoriš vrata doma drugima, svi se osjećaju kao kod kuće, Kada otvoriš uši, čuješ kako drugi dišu,Kada otvoriš misli, svijet postane bolje mjesto.

I mi u školi pozvani smo otvoriti vrata srca kako bismo pomogli našim najpotrebnijim članovima te kako bi i njima bio radostan i sretan Božić.

Hvala vam što pomažete potrebitima!