Advent u PŠ Donji Vidovec

Autor: Mihaela Martinčić, 2. 12. 2011.

Učenici PŠ Donjeg Vidovca održali su adventski sajam u četvrtak 01.prosinca u Domu kulture u Donjem Vidovcu. Sajam je privukao veliki broj roditelja i mještana koji su uživali u "blagdanskoj kupovini" . Na četiri štanda nalazilo se mnoštvo božićnih ukrasa, čestitki, kolača, a sve po povoljnim cijenama...  Tko bi tome odolio?!

ove godine roditelji su se uključili kroz radionice u pripremu adventskog sajma koji je polučio lijepe rezultate. Najuspješniji štand imali su učenici 1. razreda sa 900,00kn. Učenici od 1. do 4. razreda ukupno su prikupili  3.015,00 kn.  Prikupljen novac utrošit će se za opremanje PŠ Donji Vidovec.

Na kraju sajma učenici su roditeljima i prijateljima pokazali program koji su marljivo pripremali od početka školske godine.

Odličan program, izvrsna atmosfera i razdragana lica roditelja i djece zalog su svim učenicima i učiteljima da nastave s ovakvim događanjimau budućnosti.

Hvala svima što su kupili naše proizvode i vidimo se dogodine na

3. Adventu u Donjem Vidovcu!