POLUZAVRŠNICA DRŽAVNOG NATJECANJA U STOLNOM TENISU SKUPINE „Sjever“ za učenice

Autor: Anica Benjak, Mihaela Martinčić, 19. 2. 2016.

Varaždin je u petak 12.2.2016. godine bio domaćin poluzavršnici Državnog natjecanja u stolnom tenisu skupine «Sjever». Na natjecanju su sudjelovale ekipe iz 4 županije: Varaždinsku županiju je predstavljala OŠ Šemovec, Koprivničko-križevačku županiju je predstavljala OŠ Koprivnica, Virovitičko-podravsku županiju je predstavljala OŠ Slatina dok je  ekipa naše škole predstavljala Međimursku županiju. Ekipe su igrale međusobno svaka sa svakom. Naše učenice su prvi susret igrale protiv ekipe  Koprivnice i izgubile rezultatom 3:0. Potom su igrale protiv OŠ Šemovec te su  u tom susretu bile poražene rezultatom 3:1.  Na kraju su u borbi za treće mjesto pobijedile ekipu Slatine 3:0. Čestitamo!

Za ekipu školskog sportskog društva «Drava» igrale su Nika Lukša, Barbara Čižmešija,Karmen Kedmenec i Mirta Strbad.