Zagrebački Zagonetni dječak

Autor: Mihaela Martinčić, 15. 3. 2013.

U ponedjeljak, 11. ožujka 2013. godine, učenici 5.-ih i 6.-ih razreda naše škole posjetili su hrvatsku metropolu, grad Zagreb. U ranim jutarnjim satima, uzbuđeni i s  velikim nestrpljenjem, krenuli su na put. Oko pola deset stigli su na odredište – Arena Zagreb. Prva stanica bilo je kino s pet zvjezdica  -čuveni Cinnestar!!! Uz sok i kokice te Zagonetnog dječaka zadovoljstvu nije bilo kraja!

Više o ternskoj nastavi pročitajte pod opširnije.

Nakon dobrog ručka u starom McDonaldsu posjetili smo Memorijalni muzej Dražen Petrović. Uz stručno vodstvo, fenomenalnu prezentaciju o Draženovu životu, najveće oduševljenje izazvao je posjet Draženove majke s kojoj se moglo popričati i poslikati ispred Draženova kipa. Svi su se redom upisali u knjigu dojmova.

Vrijeme je jako brzo prošlo. I morali smo se vratiti svom kraju… Al tko zna, možda će se i među nama pronaći koji Zagonetni dječak ili možda djevojčica!!!

Izvor: Suzana Karloci Kvakan