Prva pametna ploča u našoj školi

Autor: Mihaela Martinčić, 22. 1. 2013.

Slobodno možemo reći da je naša škola napokon ušla u 21. stoljeće. Nabavom pametne ploče osigurali smo kvalitetnije poučavanje naših učenika. Prednosti ove ploče su velike, od primjene u matematici, fizici, tehničkoj kulturi do povijesti igeografije te da dalje na nabrajamo. Pametna ploča je izuzetno skupa (oko 20.000 kn) i ne bismo je mogli osigurati da nije bilo "Adventa v Dobravi" na kojem smo prodajom učeničkih radova prikupili 10.850 kn. Zahvaljujemo svim roditeljima i mještanima što su svojom kupovinom doprinijeli da naša škola s ponosom može reći da učenici uče i koriste pametnu ploču. Kako ploča izgleda pogledajte pod opširnije.