Prvašići ugostili svoje prijatelje iz Donjeg Vidovca

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 11. 11. 2022.

Završetak radnog tjedna s velikim su nestrpljenjem dočekali učenici 1.b razreda iz Područne škole. U petak, 11. studenoga 2022. godine zajedno sa svojom učiteljicom Valentinom Jambrešić stigli su u Matičnu školu u Donju Dubravu kako bi sudjelovali na nastavi s prijateljima iz 1. a razreda. Domaćini su ih jako lijepo ugostili. Učenici su se najviše veselili nastavi tjelesnog u školskoj dvorani, razgledali su cijelu školu i posjetili ured ravnateljice, pedagoginje i školsku knjižnicu. U školskoj su se knjižnici također malo zadržali kako bi upoznali rad knjižničarke i učili kroz igru. Dan im je brzo prošao i već nestrpljivo iščekuju ponovni susret sa svojim novim prijateljima.