Uz Dravu i dobru knjigu dočekali jesen

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 23. 9. 2022.

Učenici 2.a razreda u petak, 23. rujna 2022. godine čitanjem na otvorenom uz rijeku Dravu obiljećili su prvi dan jeseni. Kratkom šetnjom od škole do rijeke Drave, ponovili su pravila ponašanja u prometu i obilježja mjeseca rujna i jeseni. Uz rijeku Dravu održali su svoje prvo čitanje na otvorenom, a tom su prilikom predstavili svoje omiljene knjige iz najranijeg djetinjstva te svoje prijatelje potaknuli na čitanje istih. Poslušali su i igrokaz o malenom leptiru nakon čega su i sami prionuli na izradu krasnih leptira od papira kojima su pronašli dom na divnim buketićima od poljskog cvijeća. Uz knjigu i cvijeće pozdravili su jesen i zaželjeli joj dobrodošlicu u naš kraj.