Sretan vam prvi dan škole!

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 5. 9. 2022.

Jedan od najvažnijih i najuzbudljivijih dana u životu jednog djeteta zasigurno je dan kada prvi put kreće u školu. Taj dan obilježen je i uzbuđenjem roditelja jer njihov budući osnovnoškolac polazi u prvi razred.

S velikim nestrpljenjem naši su prvašići sretno dočekali prvi dan škole. I u matičnoj i u područnoj školi za najmlađe učenike naše škole učenici drugih, trećih i četvrtih razreda pripremili su program dobrodošlice nakon čega su učenici zajedno sa svojim roditeljima po prvi puta sjeli u školske klupe, upoznali svoje nove školske prijatelje i svoje nasmijane razrednice.

Svoju radost nisu krili, a najviše osmijeha izmamio im je prigodni poklončić koji ih je uz knjige dočekao na školskoj klupi. Za njih započinje nova avantura u kojoj će uz veliku podršku roditelja i uz nove prijatelje hrabro kročiti u nove izazove.