Vrtim zdravi film

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 9. 2. 2022.

U našoj se školi već nekoliko godina provodi projekt "Vrtim zdravi film" u suradnji s Hrvatskim školskim sportskim savezom.
Zbog angažiranosti u radu i sudjelovanja u projektu nagrađena je voditeljica projekta - učiteljica Anica Benjak od strane Hrvatskog školskog sportskog saveza u kategoriji najbolji izvještaj voditelja „Vrtim zdravi film“ uz popratne materijale provedbe projekta.
Čestitamo prof. Benjak na nagradi i trudu koji ulaže u naš školski sport te vjerujemo da će sudionici projekta prepoznati prednosti zdravijeg življenja i svoja znanja prenositi na buduće generacije!

Priloženi dokumenti:
Nagrade_skolama_za_sezonu_2020.-2021.pdf (228.28 KB)