POVRATAK U ŠKOLSKE KLUPE – 6.9.2021. - PREDMETNA NASTAVA

Autor: Mihaela Martinčić, 2. 9. 2021.

DONJA DUBRAVA

Poštovani roditelji i učenici!

Dobrodošli u školsku godinu 2021./2022.

U ponedjeljak, 6.9.2021. započinje nastava koju će i dalje obilježavati  epidemiološke mjere koje se provode u zajednici  zbog pandemije uzrokovane  virusom COVID-19 .

Učenici od 5. do 8. razreda polaze nastavu u  jutarnjoj smjeni.

Nastava počinje u 7,30 sati. Školski sat traje 45 minuta.

Školski autobus za učenike iz Donjeg Vidovca polazi u 7,10 sati. U autobusu učenici trebaju nositi maske i održavati razmak .

Prvog nastavnog dana učenici će imati tri nastavna sata.  Za sve učenike organizirana je školska užina.

Učenici sa sobom trebaju imati: zaštitnu masku, školske torbe (za udžbenike), bilježnicu/ informativku za pisanje obavijesti i drugih važnih informacija, pvc vrećicu u koju će učenik odložiti obuću u predviđeni ormarić, papuče za učionicu, pisaći pribor, papirnate maramice. Učenici mogu imati bočicu s vodom.

Raspored razrednih odjela  predmetne nastave - razrednici :

5.a - učionica biologije – Marina Vadas

5.b -  učionica likovne kulture (prizemlje) – Antonia Sirutka

6.a  - učionica vjeronauka i tehničke kulture – Gašpar Mikulan

6.b - učionica  engleskog i njemačkog jezika – Gordana Mirović

7.a – učionica povijesti – Renata Heric

7.b – učionica fizike i kemije – Ivana Friščić Dornik

8.a – učionica hrvatskog jezika – Renata Dolenec

8.b - učionica matematike – Anđelko Lisjak

Naša ponašanja i postupanja i dalje su usmjerena  na zaštitu zdravlja učenika, roditelja i djelatnika škole. Održavanje razmaka, izbjegavanje tjelesnog kontakta, nošenje zaštitnih maski, pranje i dezinficiranje ruku, prostora i stvari postale su naša svakodnevnica.

Škola  će postupati u skladu s preporukama i uputama ZZJZ Međimurske županije i Ministarstva znanosti i obrazovanja. Sve informacije i protokole za učenike i roditelje pravovremeno ćemo objavljivati na našoj mrežnoj stranici.