“Plastičnim čepovima do skupih lijekova”

Autor: Suzana Karloci Kvakan, Monika Vagaj, 11. 6. 2021.

I ove nastavne godine učenici 2.b i 3.b razreda vrijedno su skupljali plastične čepove kako bi pomogli djeci oboljeloj od leukemije i limfoma.

Podsjetimo se da je Udruga oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske (UOLL) pokrenula  projekt pod nazivom “Plastičnim čepovima do skupih lijekova” sa svrhom pružanja pomoći oboljelima od teških malignih bolesti na području Hrvatske.
Predstavnik Udruge oboljelih od leukemije i limfoma, gospodin Emil Vibović, ponovno je posjetio Područnu školu Donji Vidovec, gdje su mu učenici ponosno predali mnoštvo skupljenih čepova, te im uručio i zahvalnicu za pomoć UOLL-u u Projektu.