Obavijest o održavanju nastave od 3. do 7.svibnja 2021. godine

Autor: Mihaela Martinčić, 30. 4. 2021.

Obavještavamo vas da će nastava u tjednu od 3.5.2021. do 7.5.2021. godine biti organizirana sukladno preporukama Upravnog odjela za obrazovanje i kulturu i Stožera civilne zaštite Međimurske županije te će se i dalje provoditi po istom modelu:
• za sve učenike od 1. do 4. razreda nastava će se održati u školi prema redovnom rasporedu i smjenama (A model nastave)
• za sve učenike od
5. do 8. razreda nastava će se održati on line putem prema redovnom rasporedu (C model nastave)