VAŽNA OBAVIJEST

Autor: Mihaela Martinčić, 23. 3. 2020.

Odluka o organizaciji rada OŠ Donja Dubrava  za vrijeme trajanja epidemije koronavirusa

Zbog sprječavanja širenja bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2 na radnom mjestu, ravnateljica Osnovne škole Donja Dubrava donijela je Odluku o organizaciji rada, rasporedu rada i radnom vremenu za vrijeme trajanja bolesti COVID-19.

Za vrijeme trajanja epidemije Osnovna škola Donja Dubrava neće raditi izravno sa strankama, osim ako je to nužno potrebno zbog specifičnog djelokruga rada škole.

Za sve potrebe i zahtjeve svi učenici, roditelji i ostale stranke dužne su se prethodno obratiti školi na e-mail adresu:
 ured@os-donja-dubrava.hr  ili  na telefon 040/688-825 radnim danom u vremenu od 8 do 10 sati.

U slučaju da roditelji namjeravaju poslati učenike razredne nastave u školu, ako oba zaposlena roditelja nemaju drugu mogućnost zbrinjavanja djece, dužni su, radi pravovremene organizacije prihvata učenika i koordinacije s učiteljima, o tome najkasnije dan ranije do 10 sati obavijestiti razrednika u skladu sa uputom razrednika o načinima komuniciranja i školu putem e-mail adrese:

S obzirom na (ne)mogućnost rada službenih e-mailova možete se javiti na: mribic411@gmail.com ili  na broj mob. 099 8133824.

Ravnateljica:

Mirjana Ribić