Povratak u školske klupe - prvi nastavni dan u ponedjeljak, 9.9.2019.

Autor: Mihaela Martinčić, 6. 9. 2019.

Poštovani roditelji i dragi učenici!

U ponedjeljak, 9.9.2019. započinje nastava u novoj školskoj 2019./2020. godini.

U matičnoj školi Donja Dubrava započet ćemo s nastavom od 1. do 8. razreda u 8 sati.

Školska svečanost za prvašiće i njihove roditelje je u 8 sati u holu škole.

Za učenike od 5. do 8. razreda iz Donjeg Vidovca organiziran je prijevoz autobusom koji polazi iz Donjeg Vidovca u 7:10 sati

U Područnoj školi Donji Vidovec nastava počinje u 8 sati za učenike 2. i 4. razreda, a za 1. i 3. razred u 10:30 sati.
Školska svečanost za prvašiće i njihove roditelje je u 10: 30 sati  u holu područne škole.

Poslije školske svečanosti je nastava za učenike 1.i 3. razreda.

Svi učenici  (od 1. do 8. razreda matične i područne škole) u školu dolaze sa školskim torbama jer će ih na klupama dočekati školski udžbenici. Svi učenici trebaju donijeti školske papuče, pisaći pribor i bilježnicu. Za sve učenike organizirana je školska užina.

Sretna nam i vesela nova školska godina !

ravnateljica OŠ Donja Dubrava

Mirjana Ribić