Baka na satu razrednika

Autor: Renata Dolenec, Suzana Karloci Kvakan, 16. 4. 2018.

U sklopu projekta „Stari obrti i zanati“ sat razrednika 5.a razreda posjetila je baka Roberte Nestić, Ana. Učenici su sa svojom razrednicom Renatom Dolenec odlučili naučiti kako se veze. Baka Ana je svima pokazala postupak – kako se započinje, kopira slika na platno na starinski način indigo papirom, a zatim veze. I dečki sudjeluju u projektu pa su tako i oni naučili osnove. Bilo je i smiješnih situacija – jedan učenik se zanio poslom i platno zašio za hlače. Kako će sve završiti, hoće li radovi uspjeti i kako će uspjeti, moći će se vidjeti na Danu otvorenih vrata škole gdje će učenici 5.a razreda predstaviti svoje „našivavanje“. Hvala baki Ani na dolasku!

Doris Hraščanec i Ana Sabočanec, 5.a

Više slika pogledajte pod opširnije.