Kaj to tak ljepo diši?

Autor: Renata Heric, Suzana Karloci Kvakan, 16. 4. 2024.

U srijedu, 10. travnja 2024. godine, učenice naše škole Dina Štefić, Mateja Žinić, Zara Horvat i Bruna Rusak, sudjelovale su na 12. županijskoj smotri projekata iz Građanskog odgoja i obrazovanja i drugih međupredmetnih tema - Projekt građanin. Učenice su predstavile projekt Kaj to tak ljepo diši?

Projektom su naglasile dobrobiti koje dobivamo iz prirode i kako možemo na jednostavan način izraditi prirodne higijenske i kozmetičke proizvode od sastojaka koji se svakodnevno koriste u kuhinji i bilja koje možemo uzgojiti u svom vrtu. Na smotri promovirani su i novi proizvodi učeničke zadruge, sapuni i melemi koji se izrađuju tijekom ove školske godine. Svi oni koji su nestrpljivo čekali što se krije iza naslova projekta, saznali su da našom školom ove školske godine mirišu upravo sapuni. Nestrpljivo čekamo rezultate povjerenstva i nadamo se da ćemo i ove školske godine imati priliku mirise naše škole predstaviti na državnoj smotri. Za smotru je učenice pripremala učiteljica Renata Heric.