66. županijsko natjecanje mladih tehničara

Autor: Marina Ostrugnjaj, Suzana Karloci Kvakan, 22. 3. 2024.

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture ove školske godine održano je 20. ožujka 2024. godine. Domaćini natjecanja bili su Graditeljska škola Čakovec i Tehnička škola Čakovec. U području graditeljstvo natjecala se Brigita Vadas učenica 6.b razreda, a u području elektrotehnika Ivan Lisjak učenik 8.a razreda.
Uspješno sudjelovanje na natjecanju mladih tehničara potvrdilo je  osvojeno 3. mjesto Ivana Lisjaka. Mentorica učenika bila je Marina Ostrugnjaj, učiteljica tehničke kulture.
Čestitamo!