Finalno županijsko natjecanje u stolnom tenisu – 4. mjesto za učenice

Autor: Anica Benjak, Suzana Karloci Kvakan, 20. 12. 2023.

U utorak 12. prosinca 2023. godine učenice Morena Habjan, Tena Brljak, Dina Štefić i Veronika Žinić predstavljale su školu na Županijskom finalnom natjecanju u stolnom tenisu kojem je domaćin bila III. OŠ Čakovec. Natjecalo se 6 ekipa podijeljenih u 2 skupine. Pobjednici skupina igraju finale, a drugoplasirana ekipa igra za 3. mjesto. Svoj prvi susret su igrale protiv OŠ Sveti Juraj na Bregu te izgubile rezultatom 3:0. S istim rezultatom učenice su pobijedile ekipu škole domaćina (po jednu pobjedu su ostvarile Veronika Ž., Dina Š. i Morena H.) te tako omogućile borbu za treće mjesto. U toj utakmici igrale su protiv OŠ Kotoriba i izgubile s 3:1. Učenice su bile malo tužne na kraju utakmice, ali ne zadugo jer su svjesne da protivnice imaju cijelu ekipu igračica koje treniraju stolni tenis. A mi već  planiramo treninge za iduću godinu.
Čestitke na borbenosti i osvojenom 4. mjestu.