Medalja u graničarima za najmlađe članove ŠSD „Drava“

Autor: Anica Benjak, Suzana Karloci Kvakan, 25. 5. 2022.

Završila su natjecanja za ovu školsku godinu za članove Školskog sportskog društva „Drava“ i to na najljepši mogući način - osvajanjem 3. mjesta u graničarima. Domaćin finalnom natjecanju bila je Osnovn škola Prelog, a sudjelovale su 4 ekipe koje su to pravo stekle kroz kvalifikacijske turnire. Učenici su u polufinalnoj utakmici izgubili od OŠ Belica s 2:0 u setovima, a s istim rezultatom su u borbi za 3. mjesto pobijedili vršnjake iz OŠ Nedelišće. Pobjednik natjecanja je OŠ Prelog.

Ekipa graničara: Deni Varga, Sara Knez, David Miser, Dina Štefić, Ivano Lukša, Bruna Rusak, Patrik Pongrac,David Punčikar, Zara Horvat, Jakov Globlek, Ana Marija Lisjak, Evan Orin Martinković, Lana Lovasić.