Okvirni vremenik pisanih provjera

natrag na Nastava

Učiteljsko vijeće OŠ Donja Dubrava usvojilo je na sjednici održanoj 25.1.2019. godine Okvirni vremenik pisanih provjera za 2.polugodište školske godine 2018./2019. Okvirni vremenik objavljen je i na oglasnim pločama u matičnoj i područnoj školi, a ovdje ga možete otvoriti za svaki razredni odjel klikom na sliku.

Okvirni vremenik pisanih provjera odnosi se na sve pisane provjere koje su duže od 15 minuta. Može doći do promijene termina zbog nepredvidivih objektivnih okolnosti i zbog provođenja eksperimentalnog programa "Škola za život", a te će promjene biti objavljene i dostupne učenicima i roditeljima na oglasnoj ploči škole.

Vremenik kratkih pisanih provjera do 15 minuta dostupan je svim učenicima, a nalazi se na oglasnim pločama u matičnoj i područnoj školi jer se te provjere najavljuju pet dana ranije i upisuje ih predmetni učitelj.

2. polugodište šk.god. 2018./2019.
DONJA DUBRAVA PŠ DONJI VIDOVEC

> Pisane provjere