Školsko natjecanje u čitanju naglas

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 17. 10. 2018.

U našoj je školi i ove godine održano natjecanje u čitanju naglas. Natjecanje se provodilo u školskoj knjižnici, a natjecatelje je pozorno i znalački pratila peteročlana komisija koju su činile učiteljica hrvatskoga jezika Renata Dolenec, školska knjižničarka Suzana Karloci Kvakan i učenice 7.b razreda, polaznice izvannastavne aktivnosti Mladi knjižničari, Mia Čmrlec, Lana Lukša i Sara Lukša. Na natjecanju su se učenici predstavili u dvije kategorije. U mlađoj kategoriji sudjelovali su učenici 5. razreda, a u starijoj učenici  6. i 7. razreda. U obje kategorije bilo je izuzetno napeto i neizvjesno do samoga kraja, a na kraju su presudile nijanse. U mlađoj kategoriji 1. mjesto osvojila je učenica 5.a Nika Kuzmić, a u starijoj kategoriji učenica 6.a Roberta Nestić. Čestitke svim sudionicima, a pobjednicama želimo puno uspjeha na županijskoj razini natjecanja koja će se održati u 8. studenoga 2018. godine u Knjižnici „Nikola Zrinski“ u Čakovcu.
                                                                                         Paola Lukša, 7.a