Osnovna škola Donja Dubrava

OPĆE VIJESTI

Međuškolsko natjecanje - košarka (učenici)

Autor: Anica Benjak, Suzana Karloci Kvakan, 6. 2. 2018.

Košarkaši naše škole sudjelovali su 1. veljače 2018. godine na međuškolskom natjecanju kojem je domaćin bila OŠ Donji Kraljevec.
Sudinici ovog natjecanja bile su ekipe OŠ Donja Dubrava, II. OŠ Čakovec, OŠ Kotoriba  te ekipa domaćina OŠ Donji Kraljevec.
Ekipe su se borile za 2 mjesta koja vode na finalno županijsko natjecanje što znači da je pobjeda u prvoj utakmici osiguravala odlazak na daljnje natjecanje.
Ždrijeb je htio da prvu utakmicu igramo protiv domaćina natjecanja. U jako neizvjesnoj utakmici prve dvije četvrtine pripale su protivniku. Naša je ekipa u prvo vodstvo stigla krajem treće četvrtine i zadržala ga do kraja utakmice. Konačni rezultat je bio 21:17. U drugoj utakmici II. OŠ Čakovec je pobijedila OŠ Kotoriba  36:21. Nakon službenog dijela natjecanja košarkaši Donje Dubrave i II. OŠ Čakovec  odigrali su revijalnu utakmicu u kojoj su također slavili naši učenici rezultatom 38 : 20.