Otišli nam još jedni osmaši!

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 6. 7. 2017.

U ponedjeljak, 3. srpnja 2017. godine, učenici osmih razreda završnom su se svečanošću oprostili od osnovnoškolskog obrazovanja. Ne tako davne 2009. godine po prvi su puta sjeli u školske klupe, a sada su na novoj životnoj prekretnici – odabiru srednje škole i budućeg životnog zanimanja. Generaciju 2016./2017. pamtit ćemo po mnogim lijepim stvarima. Bili su vrsni sportaši, odgovorni učenici, znatiželjni čitatelji, talentirani pjevači. Najsportašem generacije zasluženo je proglašen učenik Petar Horvat koji se istaknuo brojnim sportskim nastupima i osvojenim medaljama, a najučenicom generacije proglašena je učenica Ivona Vučenik. Ivona Vučenik ujedno je i prva učenica naše škole koja je dobila stipendiju Američke međunarodne škole u Zagrebu. Generacija se ponosi s dvanaest učenika koji su svih osam razreda osnovne škole završili s odličnim uspjehom: Ivona Čižmešija, Marta Fabić, Nika Fabić, Lora Golubić, Elena Lukša, Lucia Jezerčić, Tin Kolarić, Antonio Miser, Mihael Nestić, Filip Rafael, Martin Skledar, Ivona Vučenik.
Želimo im i dalje puno uspjeha na životnom putu, puno sreće te da se jednog dana uzdignu do zvijezde kojoj streme!

Voditeljski dvojac