Humanitarna akcija prikupljanja namirnica za socijalnu samoposlugu u Vukovaru

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 9. 6. 2017.

Od ponedjeljka 12. lipnja do srijede 14. lipnja u holu naše škole bit će postavljena kutija za prikupljanje namirnica i potrepština za socijalnu samoposlugu u Vukovaru koju je osnovala vukovarska humanitarna udruga Duga, a namijenjena je socijalno najugroženijim stanovnicima.

Pozivamo sve vas, učenike, učitelje, roditelje, da se priključite humanitarnoj akciji donacijom namirnica i higijenskih potrepština kako bismo pomogli najugroženijima u gradu na Dunavu.

Učenici osmih razreda krajem lipnja odlaze na edukacijske radionice u Vukovar i dostavit će im prikupljene namirnice.

Pomozimo onima kojima je pomoć najpotrebnija!