Odbojkaši 2. u Županiji

Autor: Anica Benjak, Suzana Karloci Kvakan, 8. 3. 2017.

Odbojkaši Školskog sportskog društva «Drava» osvojili su 2. mjesto na finalnom turniru kojem je domaćin bila OŠ Nedelišće. Na turniru su sudjelovale 4 ekipe koje su to pravo stekle kroz kvalifikacijske turnire.
Rezultati: OŠ Donja Dubrava – OŠ Kuršanec     2:1  (25:18, 19:25, 13:15)
                 OŠ Nedelišće – OŠ Mursko Središće  2:0
Za 3. mjesto:  OŠ Kuršanec  - OŠ Mursko Središće   2:0
Za 1. mjesto:  OŠ Nedelišće - OŠ Donja Dubrava      2:0     (25:17, 25:14)

Učenici su u oba susreta pokazali odličnu igru, a osobito su se istaknuli izvrsnim serviranjem. Čestitke na osvojenoj medalji.
Za ekipu ŠSD «Drava» igrali su: Petar Horvat, Matija Lukša, Antonio Miser, Mark Mrnjavec, Mihael Herc, Niko Štefić, Franjo Orehovec, Matija Matotek, Teodor Kuzmić, Vid Krušelj, Nino Mirić i Mihael Nestić.