Naše pletačice na Smotri u Čakovcu

Autor: Valentina Jambrešić, Suzana Karloci Kvakan, 1. 6. 2022.

Članice Sekcije pletača komušinom Učeničke zadruge Pupoljak marljivo su radile i ove školske godine pletući vaze od komušine kojima se Zadruga naše škole predstavila na Županijskoj smotri učeničkih zadruga Međimurske županije. Smotra se održala u petak, 27. svibnja 2022. godine u centru Čakovca, a našu zadrugu i školu predstavljale su Tena Čižmešija iz 8.a razreda i Stefanija Golub iz 8.b razreda. Djevojke su odlično prezentirale njihov rad znatiželjnim prolaznicima i prosudbenoj komisiji te se iskazale svojim poduzetničkim vještinama. Imale su prilike upoznati zadrugare i vidjeti radove drugih zadruga osnovnih i srednjih škola naše županije.
Zadovoljne i prepune dojmova, zasigurno će prenijeti svoje pozitivno iskustvo mlađim članovima naše zadruge.