Zahvala za donaciju

Autor: Suzana Karloci Kvakan, 2. 3. 2021.

Mihaela Martinčić, vijećnica Općinskog vijeća Općine Donja Dubrava, a ujedno i pedagoginja naše škole, svoju je općinsku naknadu u iznosu od 1.800,00 kuna za 2020. godinu, donirala Osnovnoj školi Donja Dubrava. Donacija je namijenjena za nabavu knjiga za školsku knjižnicu.
Za taj je iznos kupljen novi lektirni naslov za učenike 4. razreda koji već dugo priželjkuju - Tajna mačje šape, autora Hrvoja Kovačevića.

Zahvaljujemo na donaciji!